logo
A A A

Koka dizaina centrs

Apraksts

"Koka dizaina centrs" apvieno visus, kas mīl koku, vēlas apstrādāt un novērtē tā unikalitāti, skaistumu un ilgtspējīgumu. Centrs ir sava veida entuziastu un domubiedru pulciņš. "Koka dizaina centrs" ir ne vien kokamatnieku darbnīca, kur saglabā senās tradīcijas, bet te ikviens ir aicināts apgūt kokamatniecības prasmes. Tās ļauj sajust koka dabiskumu, skaistumu, enerģiju un spēku, kas tik ļoti pietrūkst mūsdienu straujajā pasaules ritējumā.

“Koka dizaina centrs” piedāvā radošās darbnīcas un dažādas meistarklases, kurās ekspertu vadībā un brīvā, radošā atmosfērā iespējams apgūt kokamatniecību. Ar aktuālo pasākumu  kalendāru (tēmas, pasākuma ilgums un dalības maksa) iespējams iepazīties centra mājas lapā. Iespējami arī pasākumi grupām pēc individuālas vienošanās.

Interesentiem  ir iespēja apskatīt darbnīcu, uzzināt daudz nezināmā par koku, iepazīties ar mūsdienu un senajiem rokas kokapstrādes instrumentiem un meistara vadībā izmēģināt pamata prasmes (zāgēšana, kalšana, ēvelēšana, ciklēšana) stundu garā ekskursijā. Kokamatniecības darbnīca piedāvā arī doties ciemos un piedalīties Jūsu pasākumā ārpus Tukuma!

Ieejas maksa

Apmeklējuma maksa atkarīga no grupas lieluma un izvēlētās darbošanās programmas.

Kontaktinfomācija

"Pavāri", Slampes pagasts, Tukuma novads

Darba laiks

Apmeklējumu pieteikt iepriekš.

Telefons

(+371) 29344584