logo
A A A

“Andrii ART” ādas izstrādājumu radošā darbnīca

Apraksts

“Andrii ART” ādas izstrādājumu radošā darbnīcā izgatavo augstas kvalitātes ādas izstrādājumus pēc klienta individuālajām vēlmēm. Tas ir Andra Mihaļska ilgi lolots un veidots uzņēmums. Izstrādājumi te tiek izgatavoti no dabīgas, augos miecētas ādas, kvalitatīvas furnitūras un profesionāliem apstrādes materiāliem. Radošajā darbnīcā ir iespēja paviesoties, kā arī pašiem izgatavot sev personalizētu atslēgu piekariņu un rokas sprādzi. Ādas izstrādājumus ir iespējam iegādāties uz vietas darbnīcā, kā ari dažādos tirdziņos visā Latvijā.

Piedāvājumā:
 
Radošās darbnīcas apmeklējums bez darbošanās grupai līdz 10 personām. Apmeklējuma laikā iekļauta darbnīcas apskate un meistara stāstījums par ādas apstrādes un darbu izgatavošanas specifiku. 

Radošās darbnīcas programma Nr 1.
Tautiskās rokassprādzes izgatavošana. Izstrādājuma izgatavošanas laiks 1 - 1,5 stunda. Apmeklējums un darbošanās nelielā grupā 4 - 6 personām.


Radošās darbnīcas programma Nr 2.
Personalizēta atslēgu piekariņa un rokassprādzes izgatavošana. Izstrādājumu izgatavošanas laiks līdz 4 stundām (ņemot vērā ādas griešanu, malu apstrādi, ādas gravēšanu un krāsošanu). Apmeklējums individuāli vai nelielās grupās līdz 4 personām ar darbošanos.

Ieejas maksa

Ieejas maksa pēc vienošanās, atkarīga no viesu skaita.

Kontaktinfomācija

Ed. Veidenbauma iela 4 – 7, Tukums

Darba laiks

Apmeklējumu pieteikt iepriekš.

Telefons

(+371) 29585653