logo
A A A

Lauku sēta "Indāni"

Apraksts

Lauku māja „Indāni” 2008.-2009.gadā kalpoja par filmēšanas vietu ģimenes filmai „Mazie laupītāji”. Filmā piecgadīgais Robis un septiņgadīgā māsa Luīze spiesti pārcelties uz laukiem pie vecvecākiem, jo tēvs ir zaudējis darbu un vairs nespēj samaksāt kredītu. Līdz ar to banka atņem ģimenes jauno dzīvokli pilsētā. Pārliecībā, ka varēs palīdzēt vecākiem, Robis izdomā viņaprāt labu plānu, proti, aplaupīt banku, kura ir viņiem atņēmusi dzīvokli.

Visas lauku dzīves ainas filmētas Kandavas novada lauku sētā „Indāni”, kurā saimnieko Signe Ezeriņa ar savu ģimeni. Aizbraucot uz saimniecību, var iepazīties un uzzināt ne tikai par to, kā tapa filma, bet arī iepazīties ar seno darba rīku kolekciju, apksatīt, kādi mājdzīvnieki dzīvo lauku sētā un piedalīties to kopšanā.

Filma ir augstu novērtēta. Nacionālo kino balvu „Lielais Kristaps” saņēma tās režisors A. Zvirbulis kā gada labākais režisors, bet par labāko grima mākslinieci tika atzīta Ilze Trumpe (1971). Kā labākā bērnu filma tā atzīta Polijā, Vācijā, Krievijā, Indonēzijā, Baltkrievijā, Nīderlandē u.c. Lomās bija Gustavs Vilsons, Zane Leimane, Karls Markovics, Artūrs Skrastiņš, Juris Žagars, Aija Dzērve u.c.

 

 

 

Ieejas maksa

Ieejas maksa:
2 EUR personai, bērniem līdz 3 gadu vecumam - bez maksas.
Piedalīšanās vakara lopu kopšanā - 3 EUR personai.

Kontaktinfomācija

„Indāni”, Kandavas pagasts, Tukuma novads

Darba laiks

Apmeklējumu pieteikt iepriekš.

Telefons

(+371) 29259272