logo
A A A

Tēviņkalna vīna darītava

Apraksts

Tēviņkalna vīna darītava atrodas Zemītē, augstā vietā, no kuras paveras skaists skats. "Tēviņkalna" vīna darītavā tiek gatavots vīns no pašu dārzā un savvaļā ievāktiem augļiem, ogām un vīnogām. Īpašie produkti, kurus tiešam vērts nobaudīt ir "Aveņu dzirkstošais vīns" kurš tiek gatavots, izmantojot Tradicionālo metodi, jeb šampanizācijas procesu, "Aveņu vīna balzams", kurš ir vienīgais šāda veida produkts Latvijā, kā arī "Latvadoss"-  labākais ābolu brendijs Latvijā.

Vīndaris piedāvā vīna darītavas apskati ar stāstu un vīna baudīšanu ar uzkodām omulīgā gaisotnē vīnotavā vai dārza terasē. Atturībniekiem un bērniem tiek piedāvātas augļu un ogu sulas.

Vasaras sezonā apmeklētājiem tiek piedāvāta ekskursija pa saimniecības dārzu kurš sastāv no iekoptās un dabas veidotās daļas. Ražas laikā dārzā ir iespēja mieloties ar ogām.

Tēviņos svin gan vecmeitu, gan vecpuišu ballītes, kā arī iegriežas kāzinieki. Katram svētku gadījumam tiek īpaši noformētas dzērienu pudeļu etiķetes.

Iepriekš pasūtot, viesiem tiek piedāvāta maltīte - Brieža gaļas zupa vai meža gaļas plovs. Pēc iepriekšējas vienošanās mājas saimnieks jums iekurs arī āra pannu, un jūs varēsiet pagatavot līdzpaņemto maltīti un baudīt to kopā ar vīnu.

2023.gadā "Tēviņkalna" vīna saimniecība saņēma arī vides kvalitātes zīmi "Zaļais sertifikāts". 

 

Ieejas maksa

Dārza un vīna darītavas apskate ar stāstu un produkcijas degustācija - 10 EUR personai.
Brieža gaļas zupa - 8 EUR
Plovs - 12 EUR
Saldējums ar ogām - 6 EUR

Kontaktinfomācija

„Tēviņi”, Zemītes pagasts, Tukuma novads

Darba laiks

Apmeklējumu iepriekš pieteikt.

Telefons

(+371) 29106705