logo
A A A

Kurzemnieku tradīcijās ceptā "Meža maize"

Apraksts

"Meža maize" ir mājražotājas Ingas Neimanes izlolots sapnis par īstas Kurzemes garšas atklāšanu dabīgā ierauga maizes klaipā. 

Piesakot degustāciju pie "Meža maizes" saimnieces būs iespēja uzzināt maizes cepšanas noslēpumus cauri laikmetu griežiem Kurzemē.

  • Degustācija ar iespēju iegādāties svaigi ceptu "Meža maizi". Degustācijas piedāvājumā - 4 veidu maizes ar dažādām piedevām un latvisko desertu - rupjmaizes kārtojumu, kā arī dažādus dzērienus pēc izvēles (kafija, tēja, ūdens ar garšaugiem). Garšu piedzīvojuma cena: 10 EUR 1 personai, 5 EUR bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem.
  • Maizes degustācija ar pusdienām un iespēju iegādāties svaigi ceptu "Meža maizi". Šīs degustācijas piedāvājumā ir 4 veidu maizes ar dažādām piedevām, latvisku pamatēdienu, kas top no graudaugiem, kā arī rupjmaizes kārtojumu desertā. Garšu piedzīvojuma cena: 18 EUR 1 personai, 10 EUR bērniem vecumā no 6 līdz 12 gadiem. 

Saimniece piedāvā nelielā kompānijā (līdz 6 cilvēkiem) arī izcept pašiem savu rudzu maizes klaipiņu maizes krāsnī. 

  • Piedāvājumā iekļauta maizes degustācija, kurā būs 4 veidu maizes ar dažādām piedevām un pusdienās - latvisks pamatēdiens ar rupjmaizes kārtojumu desertā un dzērieniem. Garšu piedzīvojuma cena 25 EUR 1 personai. Jāņem vērā, ka šī pasākuma ilgums būs aptuveni 3-3,5 stundas. Izceptais klaipiņš ceļos katram viesim līdzi uz mājām. 

"Meža maize" piedāvā arī iespēju nosvinēt saimnieces teritorijā kādu zīmīgu notikumu ar maizes vai dažādu citu našķu cepšanu nelielā kompānijā līdz 8 cilvēkiem. 

Tāpat "Meža maize" piedalās arī ikgadējā Latvijas garšu piedzīvojumā "Mājas kafejnīcu dienas" un piedāvā iegādāties gardās ierauga maizes, iepriekš pasūtot.

Kontaktinfomācija

Ūdens iela 2, Kandava, Tukuma novads

Telefons

(+371) 29877391