logo
A A A

Atpūtas vietā "Dare" cigoriņu kafijas degustācija

Apraksts

Atpūta mierā, dabisku pļavu ielokā, Antiņciemā, Ķemeru Nacionālā parka teritorijā. Šeit piedāvā piknika un telšu vietas, ierīkotu nojumes vietu semināriem un privātiem pasākumiem dabā, romantisko “Balto sapņu” bērzu birzi tējas un dabas skaistuma baudīšanai, kā arī dabas sajūtu pastaigas pļavā - gida pavadībā gan individuāli, gan viesiem grupās. Viesmīlīgie atpūtas vietas saimnieki Sanita un Indulis piedāvā izzināt interesanto stāstu par cigoriņu audzēšanu Antiņciemā, kā arī nogaršot cigoriņu kafiju un savvaļas augu uzkodas un varbūt pat ugunskura zupu. Iegādājama arī Sanitas Dabas veltes produkcija no pļavās vāktiem augiem.

Atpūtas un telšu vietai "Dare" piešķirta arī "Gājējiem draudzīgs" zīme, kas parāda, ka uzņēmējs saprot un respektē kājāmgājēju vajadzības, ka šeit viņi ir gaidīti.

Lai saglabātu un vairotu Latvijas dabiskās pļavas, Latvijas Dabas fonds 2023.gadā radīja jaunu zīmolu “Dabisko pļavu produkts”, kas piešķirts arī atpūtas vietai “Dare” Antiņciemā. Zīme tiek piešķirta dabisko pļavu produktu ražotājiem, kuri apsaimnieko dabiskās pļavas un ražo produktus – medu, zāļu tējas, gaļu, piena produktus, kā arī lauku tūrisma objektiem un amatniekiem. 

Kontaktinfomācija

“Vidnieki”, Antiņciems, Lapmežciema pagasts, Tukuma novads

Telefons

(+371) 27891575