logo
A A A

Ragaciema pludmale

Apraksts

Oficiālā peldvieta “Ragaciema pludmale” atrodas Lapmežciema pagasta Ragaciemā, Zvejnieku ielas galā. Uz peldvietu norādes nav izvietotas.

Pludmalē atrodas ģērbtuve, informācijas stends un divas tualetes – viena ir Ragaciema Zvejnieku ielas galā, otra ir pie “Ragaciema seduma”. Tualete pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Pludmalē izvietoti atsevišķi bērnu rotaļu laukumu elementi un uzstādīti āra trenažieri, kā arī izvietotas atkritumu urnas, tomēr apmeklētāji aicināti atkritumus neizmest pludmales teritorijā, bet ņemt tos līdzi un izmest mājās.

Pludmalē glābšanas dienesta nav. Peldvietā izvietotas ir bojas / norobežojumi. Peldvietu reizi mēnesī apseko Veselības dienests, kas veic ūdens analīzes.

Informācijas stendā pludmales apmeklētājiem izlasāma informācija par pirmās palīdzības sniegšanu slīkšanas gadījumā, peldvietas apsaimniekotāju kontaktinformācija, kā arī informācija par ūdens kvalitāti peldvietā, kā arī par ievest peldvietā mājdzīvniekus bez pavadas un smēķēšanas ierobežojumiem.

Pieejami ir divi privātie stāvlaukumi automašīnu novietnēm:

  • Zvejnieku ielas galā pie Talsu šosejas automašīnu stāvlaukums;
  • Atpūtas vieta “Ragaciems” (www.ragaciems.lv)

Pludmalē ir apskatāms un brīvi pieejams objekts “Ragaciema Sedums”, kurš ataino vēsturisko Ragaciema sedumu. Apskates objekta koordinātes: “Senču mantojums”, Ragaciems, Lapmežciema pagasta, Tukuma novads. GPS 57.026816474193694, 23.495761474855126

Aktīvās atpūtas piedāvājumu pludmalē veido SEDUMA SUPI, kuri iznomā SUP dēļus Ragaciema pludmalē (www.facebook.com/sedumasupi).

Informācijai: Līdz pludmalei, kas ir Zvejnieku ielas galā, ved ielas nobrauktuve, lai būtu izmantojama arī operatīvajiem dienestiem.

Atbildīgais un peldvietas apsaimniekotājs: Tukuma novada pašvaldība – Lapmežciema pagasta pārvalde

GPS: 57.031076, 23.493254

Ieejas maksa

Bez maksas

Kontaktinfomācija

Zvejnieku ielas gals, Ragaciems, Lapmežciema pagasts, Tukuma novads