logo
A A A

Aktualitātes

08/02/2024

WRC 2024 Latvijā un Tukumā

2024. gadā FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) viena posma norise pirmo reizi noritēs arī Latvijā!

2024. gada vasarā, 18. – 21. jūlijā, tas aptvers teritoriju no rallija pilsētas Liepājas līdz pat galvaspilsētai Rīgai, ātrumposmiem norisinoties arī Tukuma novadā, Talsos un Talsu novadā, Kuldīgas novadā un Dienvidkurzemes novadā. Latvija kļūs par 37. rīkotājvalsti, kas uzņēmusi WRC posmu.

“Rallijam ceļojot no Rīgas, caur Kurzemi, līdz pat jūras un vēju pilsētai – Liepājai – 2024. gadā vasarā mūs sagaida vienas no vērienīgākajām sporta sacensībām, kādas jebkad sarīkotas Latvijā un, pateicoties četrām norises dienām, tie būs ilgstošākie un plašākie autosporta svētki, kādi jebkad notikuši mūsu valstī!” stāsta Tet Rally Latvia rīkotāja RA Events direktors Raimonds Strokšs.

Precīzas ātrumposmu kartes tiks publicētas pāris nedēļas pirms Tet Rally Latvia norises, bet šobrīd ir plānots, ka ceturtdien, 18. jūlijā, rallija pirmais ātrumposms plānots galvaspilsētas Rīgas Biķernieku trasē. Piektdien, 19. jūlijā, ātrumposmi norisināsies Tukuma novadā, Talsos un Talsu novadā, bet sestdien, 20. jūlijā, rallija ekipāžas turpinās ceļu Kuldīgas novadā, Dienvidkurzemes novadā un rallija pilsētā – Liepājā. Tet Rally Latvija noslēdzošie ātrumposmi, kā arī izšķirošais Power Stage, paredzēts svētdien, 21. jūlijā, Dienvidkurzemes novadā. Rallija atklāšanas ceremonija plānota ceturtdienas vakarā Rīgā, bet ātrāko ekipāžu sumināšana apbalvošanas ceremonijā – svētdien Liepājā.

Ieejas biļetes un informācija

Tet Rally Latvia apmeklētājiem paredzētas divu veidu ieejas biļetes – visiem rallija ātrumposmiem / visas norises dienas – no ceturtdienas līdz svētdienai, un visiem vienā sacensību dienā paredzētajiem ātrumposmiem. Ieejas biļetes par īpašu cenu pieejamas junioriem un Latvijas pensionāriem. Tāpat samazināta cena paredzēta personām ar invaliditāti un viņu pavadošajām personām (pavadoņiem) – personām, kuras pārvietojas ratiņkrēslā, drošības apsvērumu dēļ ierašanās sacensību norises vietās paredzēta tikai kopā ar pavadoni. Bezmaksas ieeja tiek nodrošināta bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot).

Ieejas biļešu cenas uz visiem ātrumposmiem līdz 31.03.2024: pieaugušajiem – 70 EUR, bērniem (līdz 10 gadu vecumam) – bez maksas, junioriem (bērni vecumā no 11 līdz 17 gadu vecumam) – 15 EUR, pensionāriem – 35 EUR, personām ar invaliditāti un viņu pavadoņiem – attiecīgi 1 EUR un 20 EUR.

Ieejas biļešu cenas uz visiem ātrumposmiem līdz no 01.04.2024 līdz 21.07.2024: pieaugušajiem – 85 EUR, bērniem (līdz 10 gadu vecumam) – bez maksas, junioriem (bērni vecumā no 11 līdz 17 gadu vecumam) – 15 EUR, pensionāriem – 40 EUR, personām ar invaliditāti un viņu pavadoņiem – attiecīgi 1 EUR un 20 EUR.

Ieejas biļešu cenas vienas dienas ātrumposmiem līdz 31.03.2024: ceturtdienai, 18.jūlijam –35 EUR, peiktdienai, 19.jūlijam – 30 EUR, sestdienai, 20.jūlijam – 30 EUR, svētdienai, 21.jūlijam – 30 EUR; junioriem (bērni vecumā no 11 līdz 17 gadu vecumam) neatkarīgi uz kuru dienu – 10 EUR, pensionāriem – 20 EUR, personām ar invaliditāti un viņu pavadoņiem – attiecīgi 1 EUR un 10 EUR.

Ieejas biļešu cenas vienas dienas ātrumposmiem no 01.04.2024 līdz 21.07.2024: ceturtdienai, 18.jūlijam –40 EUR, peiktdienai, 19.jūlijam – 35 EUR, sestdienai, 20.jūlijam – 35 EUR, svētdienai, 21.jūlijam – 35 EUR; junioriem (bērni vecumā no 11 līdz 17 gadu vecumam) natkarīgi uz kuru dienu – 10 EUR, pensionāriem – 25 EUR, personām ar invaliditāti un viņu pavadoņiem – attiecīgi 1 EUR un 10 EUR.

Tet Rally Latvia ieejas biļetes nopērkamas “Biļešu Paradīze” kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.

Jaunumi un plašāka informācija par FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu Tet Rally Latvia atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos @LVRally, Facebook @LVRally, Instagram @lvrally un TikTok @thisrallyrocks.

Interaktīvo karti ar ātrumposmiem atradīsi te>> 

***

FIA pasaules rallija čempionāta posmu Tet Rally Latvia, kas Latvijā norisināsies 2024. gada 18.-21. jūlijā, iespējams sarīkot pateicoties atbalstam, ko sniedz Izglītības un zinātnes ministrija, rallija pilsēta Liepāja, kā arī Rīgas, Tukuma novada, Talsu novada un Kuldīgas novada pašvaldība. Īpašs paldies ģenerālsponsoram Tet, liels paldies galvenajiem sponsoriem Ramirent un Sportland, kā arī sponsoriem SIXT, Fristads un BTA. Paldies Tet Rally Latvia partneriem Canon Biznesa Centrs Liepāja, Latvijas Valsts meži un Dienvidkurzemes novads. Sacensību informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls DELFI. Paldies par palīdzību visiem Tet Rally Latvia atbalstītājiem AKROPOLE, DHL, Elnetworks, Flora, FN Serviss, Jānis Pūce, Löfbergs, MB Grupa un Törley, kā arī tehniskajam partnerim Sports Racing Technologies. Tet Rally Latvia rīko RA Events kopā ar Ātruma festivālu Kurzeme un Latvijas Automobiļu federāciju.