logo
A A A

Aktualitātes

01/06/2023

Jūnija pirmās nedēļas nogales pasākumi Tukumā un apkārtnē

Jūnijs ir sācies! Šis ir tas mēnesis, kad tā pa īstam var sākt baudīt vasaras smaržu.

Kādus notikumus un pasākumus apmeklēt Tukuma pusē šajā – jūnija pirmajā nedēļas nogalē?

Lai sākas vasara, lai sākas saulaino koncertu un piedzīvojumu laiks! Vasaras sezonas atklāšana Tukumā būs tieši 1.jūnijā pulksten 18:00, kur Tukuma Pilsētas parkā uzstāsies vokālie ansambļi: “Punktiņi”, “Bimini” un “Varavīksne”. Sagaidām kopā!

Sestdien, 3.jūnijā

Arī sestdiena, 3.jūnijs būs muzikāli piepildīta! Kandavas kultūras namā visas dienas garumā vokālā konkursa “Kandava uzdod toni 2023” ietvaros uzstāsies bērni. Pēc katras vecuma grupas un kategorijas būs apbalvošana! Konkursa GRAND PRIX, SKATĪTĀJU SIMPĀTIJA, LABĀKAIS PEDAGOGS titula ieguvēji tiks noskaidroti konkursa beigās. Ar konkursa nolikumu, pieteikšanās informāciju var iepazīties mājaslapā www.kandavadzied.lv

3.jūnijā pulksten 10:00 Cēres sporta laukumā tiks atklāti Cēres pagasta un sporta svētki. Sportiskās aktivitātes sāksies jau pēc svētku atklāšanas, bet no pulksten 11:00 būs pieejamas atrakcijas bērniem. Pulksten 17:00 vakarā visus priecēs mūziķis Andris Ērglis ar koncertu, bet 22:00 - Māris Blāze no grupas "Jūrkant" spēlēs balli!

Lustes arī Tumē 3.jūnijā sagaidāmas visas dienas garumā no pulksten 12:00. Būs minigolfs, trepju golfs, galda spēles, piepūšamās atrakcijas, vizināšanās zirga pajūgā, kā arī tirdziņš, rotaļas ar multfilmu tēliem, "Smaidu darbnīcas" aktivitātes un arī Mārtiņa Kantera koncerts.

Bet Matkules estrādē 3. jūnijā pulksten 20:00 ar autentisku amerikāņu country uzstāsies gruzīnu dziedātājs Šota Adamašvili. Biļetes cena 5 EUR.

Savukārt, 3.jūnija vakars un nakts patiks piedzīvojumu meklētājiem! Kad ārā iestāsies pilnīga tumsa, tiks dots starts aizraujošam nakts autofotoorientēšanās piedzīvojumam, kurā tikai ar auto gaismu un lukturīša palīdzību būs jāmeklē dažādas sarežģītības kontrolpunkti un pie tiem jānofotografējas. Pašā Tukumā kontrolpunkti būs jāatrod pēc īpašām norādēm, izpildot kādu āķīgu uzdevumu. Vairāk par pašu braucienu, komandu reģistrēšanos var uzzināt nakts.brauciens.lv!

Svētdien, 4.jūnijā

Nedēļu noslēgt ikviens aicināts Slampes pagasta iedzīvotāju iekārtotā radošajā kvartālā "KultūrElpa Liepās" pie Slampes Kultūras pils, kur 4.jūnijā pulksten 20:00 notiks pirmais akustiskais koncerts. Tajā uzstāsies dziesminieks Kārlis Kazāks. Pasākumā ieeja bezmaksas. Pasākuma laikā tirgosies bufete "Purva varde". Savai ērtībai, ja koncerta laikā gribēsies piesēst, ikviens uz pasākumu drīkst līdzi paņemt savus sēžamos – saliekamos pikniku krēslus, pledus vai ko citu, lai pasākumu laikā justos ērti.

Ieplāno nedēļas nogali Tukuma pusē!

Vairāk par visiem pasākumiem mūspusē nedēļas nogalē vari lasīt te - Visit Tukums pasākumu sadaļā vai mūsu mājas lapā: https://visittukums.lv/lv/Pasakumi

Notikumiem bagātu nedēļas nogali!