logo
A A A

Aktualitātes

11/07/2024

Jūlija vidus pasākumi Tukuma novadā: kultūra, izklaide un daba

Tukuma novads jūlija viducī piedāvā plašu un aizraujošu kultūras programmu, kurā katrs atradīs sev piemērotu aktivitāti. Sākot ar izglītojošām un radošām darbnīcām, izrādēm bērniem, un Zvejnieksvētku koncertiem līdz pat dabas izpētes pasākumiem. Aicinām piedalīties un izbaudīt vasaru pilnā sparā kopā ar ģimeni un draugiem. Zemāk atradīsiet detalizētu programmu tuvākajām dienām.

Ceturtdien, 11.jūlijā

  • 11.jūlijā pulksten 17:00 Tukuma pilsētas Kultūras namā viesosies DABAS KLASE (sadarbībā ar Ķemeru Nacionālo parku). Būs arī biedrības “Ligzda” sagatavotas radošās darbnīcas. Pulksten 18:00 uz skatuves kāps bērnu iemīļotais Liepājas Leļļu teātris ar rotaļīgu un vieglu versiju par Sarkangalvīti. ​ Ieeja brīva. Vairāk informācijas www.tukumakn.lv.  Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums.
  • 11.jūlijā Pūres pagasta Kastaņu alejai tiks svinēta 175.dzimšanas diena. Pulksten 18.00 būs alpinārija projekta "Sakopts pagasts - sakopts novads" atklāšana, orientēšanās spēle, radošā darbnīca Artas Dumbres vadībā, muzicēs Artūrs Dumbris. Bet pulksten 19.30 būs iespējama muižas apskate, alejā - braucamrīku parāde, vizināšanās ar poniju, kā arī iepazīšanās ar alejas stāstu fotogrāfijās. Pasākumu kuplinās šokolādes muzeja darbnīca, kafejnīcas cienasts, bet vakara noslēgumā pulksten 22.00 būs skatāms kino par Pūri. Adrese: Pūres alpinārijs, Pūre, Pūres pagasts, Tukuma novads

Piektdien, 12.jūlijā

  • 12.jūlijā pulksten 19:00 Slampes Kultūras pilī būs skatāma Tukuma teātra izrāde "Pēdējā iespēja". Ieeja brīva. Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Slampes pagasts, Tukuma novads.
  • 12.jūlijā pulksten 19:00 laukumā pie Pūres kultūras nama būs amatiermākslas kolektīvu koncerts. Skatītājus priecēs arī Tirkīza kora vokālais ansamblis un Žoržs Siksna. Pēc koncerta, pulksten 21:00 svētku balli spēlēs grupa "Labā zorte". Ieeja bezmaksas. Adrese: Pūres kultūras nams, Pūres pagasts, Tukuma novads.

Sestdien, 13.jūlijā

  • Sagaidi saullēktu 13.jūlijā pulksten 5:00 uz Jaunpils ezera, baudot Chris Noah koncertu. Ņem vērā: laiva ir jāsarūpē pašiem sava vai jāiegādājas kā papildbiļete. Rezervētās laivas koncerta apmeklētājus gaidīs ezera krastā. Ierašanās laicīgi 04:00 – 04:40, līdzi jāņem siltas drēbes, termosus un siltu dzērienu. Cena: 15,00EUR (Koncerta biļete jāiegādājas atsevišķi) 20,00EUR laiva (laivā ietilpst 2 - 4 per.). Pirmās 20 laivas www.bezrindas.lv par īpašu cenu 16,00EUR! Nomas laivas nodrošina ozolaivas.lv. Vairāk informācijas pa tālruni 29320314.
  • Pēc saullēkta koncerta ar Chris Noah, Jaunpils pils krogs aicina pievienoties uz agrajām brokastīm, kas notiks pils pagalmā 13.jūlijā no pulksten 7:00 līdz 9:00. Tā būs lieliska iespēja kopīgi baudīt gardas brokastis un dalīties iespaidos par koncertu. Pieaugušajiem: 15,00 EUR, bērniem (7-13 g.v. ieskaitot): 7,50 EUR. Pieteikšanās pa tālruni 29320314 līdz 12. jūlijam. Adrese: Jaunpils pils, Baznīcas iela, Jaunpils, Tukuma novads
  • Savukārt Slampes Kultūras pils radošajā kvartālā “KultūrElpa Liepās” 13.jūlijā pulksten 19:00 būs Indie poproka grupas “Dzirnavnieki” koncerts. Ieeja: 5,00 EUR (bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas!). Biļetes būs iespējams iegādāties pasākuma dienā 30 min pirms koncerta. Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Slampes pagasts, Tukuma novads
  • Tiem, kam patīk dabas un apkārtnes noslēpumu izzināšana, 13.jūlijā no pulksten 19:30 jābauda Sikspārņu nakts aktivitātes Ķemeru Nacionālajā parkā. Sikspārņu nakts ir senākais un tradīcijām bagātākais dabas izglītības pasākums Ķemeru Nacionālajā parkā, kas notiek jau vairāk nekā 20 gadu un allaž izraisa lielu apmeklētāju interesi. Arī šogad pasākuma programmā būs gan izzinošas aktivitātes, gan iespējas izpausties radoši, gan noklausīties eksperta Viestura Vintuļa stāstījumu par sikspārņiem un uzdot savus jautājumus. Bet Sikspārņu nakts noslēgumā, protams, sikspārņu vērošanas ekskursija kopā ar speciālistiem. Pasākuma apmeklējums jāpiesaka - tiekamiesdaba.lv. Pasākums norisināsies gan telpās, gan ārā. Vairāk informācijas, rakstot uz kemeri@daba.gov.lv vai zvanot 26424972. Adrese: Meža māja, Jūrmala.

Zvejnieksvētki

  • Svini Zvejnieksvētkus Lapmežciemā, baudot plašu kultūras programmu! Dziedās gan Ainārs Bumbieris, gan aktieru ansamblis “ILGA”, gan Grēta Grantiņa. No pulksten 22:00 - Jūras iemītnieku parāde, pēc tam uz skatuves kāps Ivo Fomins, bet balli no pulksten 1:00 līdz pat 4:00 spēlēs grupa “Papīra lidmašīnas”. Biļetes cena 15 EUR. Biļešu iegāde Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv.
  • Izklaidējoša un enerģiska programma visai ģimenei, visas dienas garumā 13.jūlijā tevi gaida arī Engurē! Būs gan tradicionālā Engures modināšana, gan lielākā kravas auto parāde Latvijā, svētku gājiens cauri Engurei, Neptūna sagaidīšana, gan arī Amatiermākslas kolektīvu koncerts un pat Spēka vīru šovs Engures pludmalē. Atrakcijas un karuseļi bērniem. Vakara programmā Engures stadionā: The Sound Poets, Grupa Pērkons, Sudden Lights, Singapūras Satīns. Balli Engurē spēlēs grua “Tandēms Trijatā”. Biļetes cena uz koncertu 15 EUR, svētku gājiena dalībniekiem 10 EUR (biļešu iegāde klātienē, uzrādot gājiena dalības karti). Invalīdiem un pensionāriem (uzrādot apliecību) biļešu cena 10 EUR. Bērniem līdz 7 g.v. (ieskaitot) ieeja koncertā bez maksas. Biļešu iegāde klātienē vai Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Tiekamies Tukuma novadā!