logo
A A A

Aktualitātes

28/05/2024

Apceļo Latvijas pilis un muižas!

Akcijas "Apceļosim Latvijas Pilis un muižas 2024" norises laiks no 1. jūnija līdz 26. oktobrim.  Akcijas mērķis - Latvijas kultūrvēsturiskā mantojuma – muižu, piļu, pilsdrupu, cietokšņu un parku - vērtību apzināšana un popularizēšana, iesaistot ceļotājus aktīvā Latvijas vēsturisko zemju apceļošanā, akcentējot saglabātā kultūras mantojuma vēsturisko vērtību un vietējā tūrisma daudzveidīgumu, unikalitāti un veicinot objektu atpazīstamību, iepazīšanu un to izzināšanu.  

Ceļotāju uzdevums - viesoties akcijas dalībnieku objektos un par to saņemt kontrollapā atzīmi ar burtu vai meklē burtu dabā. Akcijas laikā ir iespēja sakrāt 63  burtus, kas veido dažādus ar arhitektūru un mākslu saistītus terminus. Par katru atminēto vārdu būs iespēja ik mēnesi piedalīties balvu izlozē, bet ar sakrātiem vismaz 10 burtiem būs iespēja iegūt ielūgumu uz akcijas noslēguma pasākumu un piedalīties akcijas noslēguma balvu izlozē.

Zīmogu lapu un karti izdrukai atradīsi TE

 

Apmeklē arī Tukuma puses pilis un muižas, kas piedalās akcijā: Durbes pils, Jaunmoku pils, Jaunpils pils, Kukšu muiža, Šlokenbekas muiža un Tukuma pils tornis!

Plāno vasaras piedzīvojumus pilīs un muižās!