logo
A A A

Kandavas novada Amatniecības centrs

Apraksts

Kandavas novada amatniecības centrā pulcējas Kandavas puses amatnieki, kas mājvietu sev radījuši Kandavas novada muzeja ēkā. Tās otrajā stāvā biedrībai radītās mājīgas nodarbību telpas, kurās gaidīts ikviens, kam ir vēlme darboties. Nodarbības tiek organizētas gan pieaugušiem, gan bērniem neatkarīgi no pieredzes rokdarbos (dažādu tehniku un veidu visi iespējamie rokdarbi:adīšana, tamborēšana, filcēšana, ziedu izgatavošana, rotas, u.tml.), šūšanā un mašīnizšūšanā (šūšanas pamati un prasmju padziļināšana), keramikā (kā no māla pikuča var izveidot gatavus darbiņus - krūzītes, bļodiņas, svečturus u.c.), porcelāna apgleznošanā, ievads augstpiedes tehnikas apgūšanā (kā mājas apstākļos izgatavot skaistus darbiņus, apsveikuma kartiņas u.c.), klūdziņpīšanā, ādas mākslinieciskajā apstrādē (dažādu priekšmetu – jostu, kastīšu, grāmatu iesiešana un somu izgatavošana), aušanā, kā arī gleznošanā un zīmēšanā.

Radošās nodarbības dod iespēju satikties ar līdzīgi domājošiem, jaukiem, ideju pilniem cilvēkiem. Keramikas nodarbībās vecākiem ir iespēja padarīt kaut ko kopā ar saviem bērniem. Visās nodarbībās var iemācīties radīt dažādas noderīgas lietas gan sev, gan saviem tuviniekiem, kā arī radoši izpausties un lietderīgi pavadīt laiku.

Lai uzzinātu tuvāk par interesējošām nodarbībām, lūgums zvanīt - 29338847 Kitijai, bet par keramikas un grafikas nodarbībām - 26369421 Lindai.

Ieejas maksa

Apmeklējuma maksa pēc vienošanās.

Kontaktinfomācija

Kandavas novada muzejs, Talsu iela 11, Kandava (2.stāvā)

Darba laiks

Apmeklējumu pieteikt iepriekš.

Telefons

(+371) 63181156, 29338847